o mnie

 

To ja

FOTOGRAFUJĘ z zamiłowania. Staram się z każdej sytuacji wydobyć ukryte piękno. W pracy pomaga mi specjalny system oświetleniowy, stosowany w fotografii mody, który odpowiada za niespotykane światło na tych zdjęciach.

DOSTOSOWUJĘ SIĘ do wszystkich preferencji, stylów oraz oczekiwań Państwa Młodych.
Na uroczystość przychodzę wyłącznie odpowiednio ubrany.
Posiadam uprawnienia do fotografowania celebracji liturgicznych.
Plener, w dniu wesela oraz/lub w innym, według narzuconego pomysłu lub z puli moich.
Działam na terenie Krakowa i okolic do kilkudziesięciu kilometrów.

DBAM aby uwiecznić każdy ważny element tego dnia. Dla Waszych gości i dla Was przygotowuję „ściankę” do zdjęć grupowych w trakcie wesela, aby każdy miał swoje zdjęcie z Parą Młodą.

ZDJĘCIA oddaję na pendrivie oraz w galerii internetowej, z możliwością pobierania zdjęć w dużej rozdzielczości (pojedynczych lub całego pakietu – ważne dla Waszych gości!).

 

 

Jak moja fotografia ślubna wygląda w praktyce?oswietlenie3

Zarówno w trakcie przygotowań,  błogosławieństwa, jak i ceremonii ślubnej oraz na sali weselnej moją pracę wspomaga kilka zewnętrznych, rozmieszczonych w różnych miejscach lamp błyskowych. To one rozświetlają  welon Panny Młodej tworząc jasną aureolę wokół twarzy, one sprawiają że nawet w bardzo ciemnych kościołach ślub wygląda jak w romantycznym filmie.
Dzięki temu sala weselna jest rozświetlona ze wszystkich stron i ładniejsza niż w rzeczywistości.

Ale czy dobre oświetlenie ma aż tak wielki wpływ na zdjęcia?

Tak, wszystkie ciemne kościoły oraz kościoły z mieszanym oświetleniem – dziennym oraz halogenowym lub pochodzącym z świetlówek energooszczędnych nie spełniają wysokich wymagań dotyczących oświetlenia fotograficznego. Zazwyczaj objawia się to cieniami pod oczami osób fotografowanych, dziwnym kolorem skóry oraz brakiem tzw. światłocieni i przestrzenności zdjęć. Obok można porównać czym się różni światło kreatywne od zwykłego oświetlenia będącego w kościele.

 

Dane techniczne:

W kościele oraz na przyjęciu posługuję się 5 zewnętrznymi lampami błyskowymi. Oprócz tradycyjnego reportażu, sugeruję także zdjęcia pozowane z rodziną i przyjaciółmi. Sesję plenerową robimy króciutką w dniu ślubu oraz pełną w inny dzień. Zdjęcia otrzymacie na eleganckim metalowym pendrive (ma dłuższą żywotność niż płyta DVD) oraz w galerii internetowej w ciągu 60 dni od ślubu. Wszystkie zdjęcia bardzo dobrej jakości, obrobione, w dużej rozdzielczości.

Album w formie fotoksiążki w fomracie max 30x30cm na papierze fotograficznym półmat o bardzo długiej żywotności.

 

 

 

 

Kontakt:

Maciek Kwarciak tel. 602 430 294

maciek@maciekkwarciak.pl